-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2023-04-03-010583-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2023 17:07 - 08.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим