-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
14cb1c9d5f4242a18c90f6e02210e611
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-03-005581-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Примітки:
Внесено за рахунок коду ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів, драм-картриджів та інших змінних контейнерів із витратними матеріалами (тонером, термоплівкою, фільтруючими та іншими матеріалами)) в сумі 80 000,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.04.2023 16:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума80 000.00 UAH