-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2023-04-03-010583-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
bbbd6a837f694f5d82083d1d05706db7
Внутрішній номер закупівлі:
17400194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-03-010583-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Бурмістрова-Бережна +380953474364 burmistrova-berezgna@i.ua https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2023 17:07 - 08.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2023 17:07 - 11.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.04.2023 00:01 - 12.04.2023 16:19
Період завантаження договору:
18.04.2023 00:00 - 28.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів