-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-006634-a
Завершена
1 215 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 150.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2023 15:22 - 05.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим