• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

1 215 000.00 UAH
Номер: 324040ba569d4fe0b2b1f116369cef50
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-31-002189-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 31.03.2023 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 215 000.00 UAH