-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-006634-a
Завершена
1 215 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 150.00 UAH
Номер:
36122dbaea944a86a99523e83cf46182
Внутрішній номер закупівлі:
17387131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-31-006634-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567319739 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 215 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2023 15:22 - 05.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2023 15:22 - 08.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
08.04.2023 00:00 - 02.05.2023 11:39
Період завантаження договору:
08.05.2023 00:00 - 18.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 215 000.00 Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника