-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-005122-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Торги не відбулися
144 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 446.40 UAH
мін. крок: 1% або 1 446.40 UAH
Період уточнення:
31.03.2023 13:58 - 05.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим