• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт

Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.

Торги не відбулися

144 640.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 446.40 UAH
Номер: 5f61eb9900f946ecb0f4659e0cd7626c
Внутрішній номер закупівлі: 17385625
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-31-005122-a   
Замовник: Новопокровська селищна рада
Контактна особа: Олена Слабінська +380574632430 novopokrovskay_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 144 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.03.2023 13:58 - 05.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2023 13:58 - 08.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 640.00 Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт