-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
144 640.00
UAH
Номер:
eff02b326abe4036b95fe29a51f29354
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-31-001423-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.03.2023 13:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги автогрейдера
Кількість
128 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума144 640.00 UAH