-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул.Центральна, Іршавського району Закарпатської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-006062-a
Завершена
57 092 261.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285 461.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 285 461.31 UAH
Період уточнення:
29.03.2023 14:10 - 04.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим