-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул.Центральна, Іршавського району Закарпатської області (коригування)
Оголошено тендер
57 092 261.00
UAH
Номер:
44cff26409af4b8fa87811c58b9aac29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-29-000365-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
57 092 261.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул.Центральна, Іршавського району Закарпатської області (коригування)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
29.03.2023 09:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума57 092 261.00 UAH