-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул.Центральна, Іршавського району Закарпатської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-006062-a
Завершена
57 092 261.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285 461.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 285 461.31 UAH
Номер:
85d2bd1d17c3486ca749502e3d2f656e
Внутрішній номер закупівлі:
17366714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-29-006062-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марьяна Уразматова +0312615516 urazmatovamarusya@gmail.com https://carpathia.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
57 092 261.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2023 14:10 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2023 14:10 - 07.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.04.2023 00:00 - 12.04.2023 09:28
Період завантаження договору:
18.04.2023 00:00 - 28.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 092 261.00 Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул.Центральна, Іршавського району Закарпатської області (коригування)