-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі,трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукава)
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-003685-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
29 740.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 297.40 UAH
мін. крок: 1% або 297.40 UAH
Період уточнення:
29.03.2023 11:42 - 07.04.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо технічних характеристик
Номер:
2f223e044311425cb1d2329a263ce56d
Дата опублікування:
31.03.2023 10:03
Опис:
Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка, позиція Шланг для поливу діаметр 19 мм. Чи є відхилення по діаметру? +/-0,5мм
Відповідь:
Доброго дня!!!! Відхилення є неможливим в зв'язку з конкретно вказаними параметрами.
Дата відповіді:
31.03.2023 14:28
Відповідь надана
уточнення
Номер:
9fc991152f074547a21b4082eb3060f1
Дата опублікування:
31.03.2023 09:50
Опис:
Шановний Замовнику! Чи буде розглядатися продукція з кращими технічними характеристиками,ніж заявлено в Додатку №2 до ТД? Дякуємо
Відповідь:
Так, буде розглядатися.
Дата відповіді:
31.03.2023 09:54
Відповідь надана
УТОЧНЕННЯ
Номер:
88a1c5e5249440c19c8de19919614f8b
Дата опублікування:
30.03.2023 16:20
Опис:
Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка,щодо надання документів з якості. В Додатку №2 в технічних характеристиках товару позиції "шланг для поливу" зазначено "Документи про якість товару не вимагаються". Проте в цьому ж додатку п.4.1 зазначено "Документи що підтверджують якість продукції (сертифікат / паспорт / свідоцтво про виготовлення або інше ) оригінал або копія завірена Постачальником, при поставці товару Замовнику обов’язково". Так потрібні документи з якості на цей вид продукції? дякуємо
Відповідь:
Доброго дня!!! Якщо конкретно до позиції зазначено "Документи про якість товару не вимагаються", тоді не потрібно. А п.4.1 в Додатку 2, де зазначено "Документи що підтверджують якість продукції (сертифікат / паспорт / свідоцтво про виготовлення або інше ) оригінал або копія завірена Постачальником, при поставці товару Замовнику обов’язково" стосується інших позицій, в яких вимагається.
Дата відповіді:
31.03.2023 09:13