• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рукава

Оголошено тендер

35 688.48 UAH
Номер: a8df108821374bbf872df042f882dd01
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-28-004164-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 35 688.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рукава
Примітки: Місцезнаходження: 34400 Рівненська область м. Вараш, Будівельна база №1, Промислова зона 35/2. Категорія: діяльність у окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 28.12.2022 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 688.48 UAH