-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі,трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукава)
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-003685-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
29 740.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 297.40 UAH
мін. крок: 1% або 297.40 UAH
Номер:
a78819f8157342159ba2e1352b436d08
Внутрішній номер закупівлі:
17364338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-29-003685-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661421 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 740.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.03.2023 11:42 - 07.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2023 11:42 - 10.04.2023 09:00
Період кваліфікації:
10.04.2023 09:01 - 17.04.2023 16:33
Період завантаження договору:
23.04.2023 00:00 - 03.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 740.40 Рукава