• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Видатки з благоустрою населених пунктів (Бак-контейнер для твердих побутових відходів 240 л)

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення: 27.03.2023 15:13 - 03.04.2023 00:00
Відповідь надана

розмір Орієнтовно 71,5*58,5*105 см (+-5 см) під конкретного Учасника

Номер: bcd6fc6529634329b8dc0d0b53a368c7
Дата опублікування: 30.03.2023 13:40
Опис: Просимо пояснити для чого вимагається розмір 71,5*58,5*105 см = або -5 см ? Чи можна подавати еквівалент і що буде еквіваленом цього розміру ? Ви внесли зміни, проте замість + або - 5 % поставили +або - 5 см, краще поставте розмір відповідно до стандарту EN 840-1, так буде правильно і зможуть прийняти участь більше учасників. Та дайте відповідь, що буде еквівалентом ?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за питання. В свою чергу, доводимо до Вашого відома, що Закон не забороняє встановлювати вимоги до предмету закупівлі. В частини 1 Статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» вказується, що технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуг. Тут нічого не вказано, що якась інформація є не обов’язковою, для нас даний технічний момент є необхідним. І відповідно до ч.5 Статті 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник має право встановлювати вимоги до предмету закупівлі. Та цей розмір відповідає стандарту EN 840-1 (240 л контейнер), з розрахунку того, що було внесені зміни. Еквіваленту по розміру нема, так як є похибка в +/- 5 см.
Дата відповіді: 31.03.2023 22:34
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 7ca9aeb152004199818033bbfc43f820
Дата опублікування: 29.03.2023 15:45
Опис: Вимога, що встановлена в Додатку 2 ТД є дискримінаційною: «для того, щоб Замовник при отриманні товару, міг перевірити дату виготовлення всіх контейнерів, має бути нанесення маркування місяця та року коли був виготовлений контейнер, Учасник має надати фото маркування на контейнері». Адже за таких умов в закупівлі зможуть взяти участь лише ті учасники чий товар виготовлений до проведення даної процедури закупівлі. Просимо видалити з тендерної документації вимогу «щодо надання фото маркування місяця та року виготовлення», оскільки немає можливості запропонувати контейнери, що будуть виготовлені після подання тендерних пропозицій.
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Були внесені зміни до Додатку 2 до ТД .
Дата відповіді: 30.03.2023 13:14
Відповідь надана

ручка для перекачування

Номер: 56326bf3a0a7469f80e38973cd8f8345
Дата опублікування: 29.03.2023 14:35
Опис: що значить "ручка для перекачування не суцільна", як вона має виглядати?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Були внесені зміни до ТД .
Дата відповіді: 30.03.2023 13:14
Відповідь надана

дата виготовлення всіх контейнерів

Номер: 2ea704cbe07b4dd8998eb910f004efd9
Дата опублікування: 29.03.2023 11:03
Опис: Ви плануєте придбати контейнери, які вже вироблені на момент подачі пропозиції, чи і ті, які будуть вироблені після подачі документів?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання , до Додатку 2 до ТД було внесені зміни.
Дата відповіді: 29.03.2023 14:34
Відповідь надана

Прямокутна форма

Номер: 856c08dc6d2f4bacbe0408a7fc39f88d
Дата опублікування: 29.03.2023 10:59
Опис: У жодного виробника немає прямокутної форми контейнера. За технологією виготовлення їх роблять із заокругленням на кутах. Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Прямокутна форма контейнера звичайного стандарту для спеціалізованої техніки (сміттєвоза з заднім завантаженням)
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за звернення, до Додатку 2 до ТД було внесені зміни.
Дата відповіді: 29.03.2023 14:33
Відповідь надана

Кришка

Номер: 9874318d39844b65b030fde84c1abc49
Дата опублікування: 29.03.2023 10:56
Опис: Внесіть тоді зміни до документації, щоб учасники точно розуміли ваші технічні вимоги. Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Кришка має звичайний вигляд. відкидна, яка закривається при висипанні сміття.
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за звернення, до Додатку 2 до ТД було внесені зміни.
Дата відповіді: 29.03.2023 14:33
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: 4b89ea8a70614d138dbb5c199fd8a1f8
Дата опублікування: 29.03.2023 10:47
Опис: Поясніть, що означає промокутна форма контейнера? Де вона має бути прямокутною?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Прямокутна форма контейнера звичайного стандарту для спеціалізованої техніки (сміттєвоза з заднім завантаженням)
Дата відповіді: 29.03.2023 10:54
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: d82773248e9e461b9f2b30f50c6cc2c3
Дата опублікування: 29.03.2023 10:46
Опис: У якого виробника ви бачили промокутну форму контейнера?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Ми не маємо критеріїв вибору згідно певного виробника. Прямокутна форма контейнера звичайного стандарту для спеціалізованої техніки (сміттєвоза з заднім завантаженням)
Дата відповіді: 29.03.2023 10:53
Відповідь надана

Технічні вимог

Номер: f0be924a4f09459fa1955a59b91fec2e
Дата опублікування: 29.03.2023 10:33
Опис: Просимо пояснити, що означає вимога "Обладнана клапан-кришкою"? Який вигляд має необхідна кришка?
Відповідь: Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за запитання. Кришка має звичайний вигляд. відкидна, яка закривається при висипанні сміття.
Дата відповіді: 29.03.2023 10:47
Відповідь надана

Буфери на кришці

Номер: 59bad45c010f4e3da3a3a3cd5052809f
Дата опублікування: 29.03.2023 09:05
Опис: Доброго дня!!! Питання по наступній вимозі: Кришка обладнана двома буферами для поглинання звуку... Просимо видалити дану вимогу, так як контейнери, що не мають таких буферів нічим не гірші і мають той самий сертифікат відповідності EN 840-1, який ви Ви вимагаєте для підтвердження. Дякую!!
Відповідь: Доброго дня, шановний учасник! Дякуємо за запитання. Внесли зміни до Додатку 2 до ТД.
Дата відповіді: 29.03.2023 10:39