-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Видатки з благоустрою населених пунктів (Бак-контейнер для твердих побутових відходів 240 л)
Тендер Prozorro UA-2023-03-27-008028-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
19f427c897024b69b2b09bd94d771b35
Внутрішній номер закупівлі:
17344930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-27-008028-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52021, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Коновал +380970808545 kp.kk.gospodar.ssr@gmail.com http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2023 15:13 - 03.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2023 15:13 - 06.04.2023 00:00
Аукціон:
06.04.2023 00:04 - 06.04.2023 00:04
Період кваліфікації:
06.04.2023 00:04 - 11.04.2023 10:29
Період завантаження договору:
17.04.2023 00:00 - 27.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Видатки з благоустрою населених пунктів (Бак-контейнер для твердих побутових відходів 240 л)