-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видатки з благоустрою населених пунктів (Бак-контейнер для твердих побутових відходів 240 л)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
461768fd6e8447ddbd98ebfbe140bf9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-27-002671-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52021, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52021, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Видатки з благоустрою населених пунктів (Бак-контейнер для твердих побутових відходів 240 л)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.03.2023 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH