-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) підлог груп «Теремок», «Веселка», «Подоляночка» комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-009732-a
Завершена
204 192.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.96 UAH
Період уточнення:
24.03.2023 16:50 - 29.03.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення кваліфікаційних критеріїїв у переліку вимог до Учасників.
Номер:
a576a55a205042cc83fe44f34612acca
Дата опублікування:
26.03.2023 00:14
Опис:
Прошу уточнити вимоги, подані Вами у Додатку 2, п.3 кваліфікаційних критеріїв до Учасників закупівлі, а саме:
вимоги по наданню підтвердження про виконання аналогічних договорів. Вами вимагається досвід виконання договорів, які не відповідають переліку робіт, зазначених у Технічному завданні.
Відповідь:
Шановний Учаснику дякуємо за слушне зауваження. У тендерну документацію внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
27.03.2023 15:13