-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) підлог груп «Теремок», «Веселка», «Подоляночка» комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-009732-a
Завершена
204 192.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.96 UAH
Номер:
1c1841094d2c4ea9b5803fa5fd97a776
Внутрішній номер закупівлі:
17335164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-24-009732-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Людмила Володимирівна 380334233200 vishivanka8@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
204 192.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2023 16:50 - 29.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2023 16:50 - 01.04.2023 18:00
Період кваліфікації:
01.04.2023 18:00 - 04.04.2023 13:23
Період завантаження договору:
10.04.2023 00:00 - 20.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 192.00 (Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) підлог груп «Теремок», «Веселка», «Подоляночка» комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)