-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) підлог груп «Теремок», «Веселка», «Подоляночка» комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Оголошено тендер
204 192.00
UAH
Номер:
4564c3fee164422890b07abbdcacba5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-24-003294-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 192.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) підлог груп «Теремок», «Веселка», «Подоляночка» комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Примітки:
Відповідно до коду 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.03.2023 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума204 192.00 UAH