• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарби

Торги відмінено

53 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 269.25 UAH
Період уточнення: 22.03.2023 10:07 - 27.03.2023 00:00
Відповідь надана

щодо вимоги до місцезнаходження Учасника

Номер: 35c1bb6793f149c1b019b4915f298294
Дата опублікування: 24.03.2023 14:18
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до усталеної практики АМКУ вимога зазначена Вами відповідно до Додатку 4 тендерної документації, що для оперативної доставки товару зі складу, Постачальник повинен розміщуватися в межах міста Києва є дискримінаційною та обмежує коло учасників, які можуть прийняти участь у закупівлі, навіть , якщо знаходитимуться не в межах м. Києва, проте територіально на відстані , якої достатньо , щоб вчасно в строк здійснювати поставку товару. То ж просимо виключити з вимог тендерної документації дану дискримінаційну вимогу.
Відповідь: Відповідно до абз. 2 п.4 ст. 179 ГКУ Сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству;
Дата відповіді: 24.03.2023 14:37
Відповідь надана

щодо мораторію

Номер: 51def74723f6458e9d8492f1c565451e
Дата опублікування: 24.03.2023 11:21
Опис: Шановний Замовнику! В Україні діє Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова). Недотримання мораторію будь-якою із сторін має наслідок: нікчемність договору. Просимо доповнити проєкт договору пунктом: Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це. Завчасно вдячні!
Відповідь: Відповідно до абз. 2 п.4 ст. 179 Сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству;
Дата відповіді: 24.03.2023 14:28
Відповідь надана

щодо військової агресії

Номер: 68c25edda141435da85d8667ac037801
Дата опублікування: 24.03.2023 11:21
Опис: Шановний Замовнику! Триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, країна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непередбачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Просимо включити до договору п. Сторони підтверджують та визнають обставинами непереборної сили (форс-мажором) збройну агресію рф проти України та (або) її наслідки, що настали після укладання договору та безпосередньо впливають на можливість сторони виконувати зобов'язання за договором. Загальновідомі обставини (ракетні, артилерійські обстріли, бомбардування, пошкодження логістичних шляхів, критичної інфраструктури, тощо) можуть підтверджуватися з офіційних джерел та не підлягають в такому разі додатковому підтвердженню компетентним органом. Доведення причинно-наслідкового зв'язку між обставинами непереборної сили наведеними в цьому пункті та неможливістю виконання /вчасного чи належного виконання зобов'язань за договором покладається на ту сторону, яка посилається на такі обставини. Завчасно вдячні!
Відповідь: Відповідно до абз. 2 п.4 ст. 179 Сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству;
Дата відповіді: 24.03.2023 14:26
Відповідь надана

щодо проєкту договору

Номер: 33138281a2ac49afa9f2909defb2fe91
Дата опублікування: 24.03.2023 11:20
Опис: Шановний Замовнику! ТПП не є єдиним уповноваженим органом, що може підтверджувати настання обставин форс-мажору. Просимо викласти пункт в редакції 8.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються Торгово – промисловою палатою України або іншим уповноваженим органом Завчасно вдячні!
Відповідь: Відповідно до абз. 2 п.4 ст. 179 Сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству;
Дата відповіді: 24.03.2023 14:23
Відповідь надана

щодо проєкту договору

Номер: e7379a3102354e3ca28819c6ae048a50
Дата опублікування: 24.03.2023 11:20
Опис: Шановний Замовнику! Просимо привести умови договору в частині порушення зобов'язань з поставки товару у відповідність до ст. 231 ГК та принципам розумності, справедливості та рівності сторін, виклавши п.7.2. у наступній редакції: 7.2. За порушення строків поставки товару з Постачальника стягується пеня у розмірі 0,1 відсотка вартості товару, з якого допущено прострочення поставки за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять календарних днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків від вартості товару, з якого допущено прострочення поставки. Завчасно вдячні!
Відповідь: Стаття 265. Договір поставки 1. За договором поставки одна сторона - постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму. 2. Договір поставки укладається на розсуд сторін або відповідно до державного замовлення. Стаття 179. Загальні умови укладання договорів, що породжують господарські зобов'язання 1. Майново-господарські зобов'язання, які виникають між суб'єктами господарювання або між суб'єктами господарювання і негосподарюючими суб'єктами - юридичними особами на підставі господарських договорів, є господарсько-договірними зобов'язаннями. 2. Кабінет Міністрів України, уповноважені ним або законом органи виконавчої влади, державні органи та органи державної влади можуть рекомендувати суб'єктам господарювання орієнтовні умови господарських договорів (примірні договори), а у визначених законом випадках - затверджувати типові договори. Відповідно до абз. 2 п.4 ст. 179 Сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству;
Дата відповіді: 24.03.2023 14:13
Відповідь надана

щодо проєкту договору

Номер: 58b1c8ef2ac34397b618964ad96385e4
Дата опублікування: 24.03.2023 11:19
Опис: Шановний Замовнику! Під час оголошення повітряної тривоги жодна поштова служба не працює. Якщо лист від Покупця надійшов у п'ятницю ввечері на пошту і в цей же час оголошена повітряна тривога, то Постачальник позбавлений можливості отримати листа вчасно, а відповідно до умов договору строки вже починають обраховуватись, що у випадку прострочення виконання зобовязань тягне за собою відповідні санкції. У зв'язку із зазначеним, пропонуємо викласти пункт договору 6.3.4 договору у наступній редакції 6.3.4. Забезпечити приймання від Покупця листів, заявок, претензій, тощо за адресою зазначеною в даному Договорі або особисто. Датою отримання Постачальником від Покупця кореспонденції (листів, заявок, претензій, тощо) вважається дата отримання Постачальником рекомендованого та/або цінного листа з поштового відділення, або особистої передачі листа, заявки, претензії, тощо Постачальнику. Завчасно вдячні!
Відповідь: Доброго дня шановний Учасник. У відповідності до умов Тендерної документації Додаток 4: Весь перелік товару, вказаний у переліку пропозиції повинен бути в наявності на складі Учасника в м. Києві з метою забезпечення термінового придбання повного переліку товару протягом одного дня (у тому числі у вихідні), з моменту отримання заявки. 13.Учасник повинен забезпечити безкоштовну оперативну доставку товару на адресу Замовника. 14. Для оперативної доставки товару зі складу, Постачальник повинен розміщуватися в межах міста Києва.
Дата відповіді: 24.03.2023 13:41
Відповідь надана

щодо строку поставки

Номер: 4066a514466042ef999cf9a6d0454b4d
Дата опублікування: 24.03.2023 11:18
Опис: Шановний Замовнику! Строк поставки за договором 1 роб. День від отримання заявки. В умовах військового стану виконати Постачальником зобов'язання з поставки товару може бути складно. Зокрема причинною тому є часті повітряні тривоги або ракетні обстріли території де пролягає логістичний маршрут доставки товару. У зв'язку із зазначеним, просимо збільшити строк поставки до 5 робочих днів. Завчасно вдячні!
Відповідь: Доброго дня шановний Учасник. Відповідно до Додатку 4 тендерної документації зазначено, що для оперативної доставки товару зі складу, Постачальник повинен розміщуватися в межах міста Києва.
Дата відповіді: 24.03.2023 13:25
Відповідь надана

Строки поставки та кількість партій

Номер: 37cedb96d513430693dbebff1839a0f0
Дата опублікування: 23.03.2023 09:34
Опис: Добрий день! Шановний Замовнику! Яка кількість партій поставки товару планується та протягом якого періоду часу? Чи можлива поставка усього обєму товару однією партією після укладення договору. Заздалегідь дякую за оперативну та змістовну відповідь.
Відповідь: Доброго дня шановний учасник. Відповідно до Додатку 4 тендерної документації, Товар замовляється партіями у кількості необхідної Покупцю.
Дата відповіді: 23.03.2023 10:49
Відповідь надана

щодо ПФ-116

Номер: d8ed3b669795494eb76001eb6a46af44
Дата опублікування: 22.03.2023 17:08
Опис: Шановний Замовнику! Умовами тендерної документації передбачено предмет закупівлі ПФ-116, проте дана емаль з маркуванням 116 належить лише одному виробникові на ринку ЛФМ. Хоча, є аналогом ПФ-115 емалі. Відтак, умови тендерної документації містять дискримінаційну вимогу, адже запропонувати ПФ-116 може лише сам виробник ПФ-116 емалі. Враховуючи, вище зазначене просимо вказати у документації прийняття до участі у закупівлі емаль ПФ-115 як еквівалент ПФ-116, як це і передбачено законодавством щодо процедури проведення відкритих торгів. Таким чином, просимо внести зміни до документації та вказати предмет закупівлі: " Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 ПФ-116/ ПФ-115". Завчасно вдячні!
Відповідь: викладена Тендерна документація в новій редакції
Дата відповіді: 23.03.2023 10:55