-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2023-03-22-001803-a
Торги відмінено
53 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 269.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 269.25 UAH
Номер:
ab901162fde14dfdbc637b6a15fe2fae
Внутрішній номер закупівлі:
17302172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-22-001803-a
Замовник:
ДО "Автобаза ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Петрівська, 12-28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2023 10:07 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2023 10:07 - 30.03.2023 10:00
Аукціон:
30.03.2023 10:02 - 30.03.2023 10:02
Період кваліфікації:
30.03.2023 10:02 - 30.03.2023 11:30
Період завантаження договору:
05.04.2023 00:00 - 15.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
176a4d00071443cd88ee3436953525d1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити тендер у закупівлі UA-2023-03-22-001803-a з підстави, що передбачена пункту 2 частиною 1 статті 32 Закону, та підпункту 2 пункту 47 Особливостей, а саме : «неможливості усунення порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, в зв’язку з технічною помилкою щодо інформації про відхилення учасника у тендерній документації, та неможливістю усунення порушень у сфері публічних закупівель в зв`язку із внесенням змін до Особливостей затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Період оскарження:
05.04.2023 13:40 - 16.04.2023 00:00
Дата опублікування:
05.04.2023 13:40
Дата виконання:
16.04.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴53 850.00 Фарби