-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби
Оголошено тендер
53 850.00
UAH
Номер:
9dadbc45d5c14174a14f6746f73319d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-22-001068-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
53 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.03.2023 10:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 синя глянсова - 2,8 кг
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 біла глянсова - 2,8 кг
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 червона глянсова - 2,8 кг
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 блакитна глянсова - 2,8 кг
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фасадна дисперсійна фарба MGF EcoFassade M690 біла матова – (10л/14 кг)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 сіра глянсова - 2,8 кг
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 коричнева глянсова - 2,8 кг
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 жовта глянсова - 2,8 кг
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Фарба Емаль Алкідна ПФ – 116 зелена глянсова - 2,8 кг
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума53 850.00 UAH