-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-008454-a
Торги не відбулися
114 413.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
Період уточнення:
20.03.2023 15:05 - 24.03.2023 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим