-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-008454-a
Торги не відбулися
114 413.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
Номер:
5aa6a4799826414ba77e526addd51579
Внутрішній номер закупівлі:
17283296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-20-008454-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 413.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2023 15:05 - 24.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2023 15:05 - 28.03.2023 14:56
Період кваліфікації:
28.03.2023 14:56 - 07.04.2023 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 413.95 Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені