-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Оголошено тендер
114 413.95
UAH
Номер:
a81a8dc5b0a54a799087f07953a2c399
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-20-004202-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 413.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.03.2023 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума114 413.95 UAH