-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 "Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності" (Шини для автомобільної техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-009922-a
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2023 15:50 - 22.03.2023 23:00
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
28923fa4fc004359a97faa8fe72c0a83
Дата опублікування:
22.03.2023 10:52
Опис:
Доброго дня, підкажіть будь ласка по наступним позиціям: 1. МАЗ 320*508 та 315/80 R 22,5 - на яку вісь потрібні шини?; 2. Камаз 260*508 - на яку вісь потрібні шини?; 8. Автомобіль Жигулі 175*70 R13 - який сезон?; 9. Автомобіль Таврія 155*70 R13 - який сезон?; 10. Нива 205*70 R15 - який сезон?; 11. ГАЗ 240*508 - на яку вісь потрібні шини?. Дякую!
Відповідь:
Доброго дня!
МАЗ 320*508 - передня/задня, 315/80 R 22,5 - ведуча, Камаз 260*508 - передня/задня, ГАЗ 240*508 - передня/задня.
На автомобілі Жигулі 175*70 R13, Таврія 155*70 R13, Нива 205*70 R15 - всесезонні шини.
Дата відповіді:
23.03.2023 10:38