-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 "Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності" (Шини для автомобільної техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-009922-a
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
957626c9aa554bafb19e98cd46f09d94
Внутрішній номер закупівлі:
17272410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-17-009922-a
Замовник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Костенюк +380669231504 poligonekol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2023 15:50 - 22.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2023 15:50 - 26.03.2023 19:00
Аукціон:
26.03.2023 19:00 - 26.03.2023 19:00
Період кваліфікації:
26.03.2023 19:00 - 29.03.2023 11:25
Період завантаження договору:
04.04.2023 00:00 - 14.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 000.00 ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для автомобільної техніки)