-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для автомобільної техніки
Оголошено тендер
1 700 000.00
UAH
Номер:
9411a7c1b1ba4e7b9005d8cf88a64496
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-03-002185-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для автомобільної техніки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.01.2023 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 700 000.00 UAH