-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-011285-a
Послуги зі спостереження будівель та приміщень технічними засобами на період з квітня 2023 року по грудень 2023 року
Завершена
132 073.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.37 UAH
Період уточнення:
10.03.2023 20:17 - 16.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим