-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості
Оголошено тендер
132 073.20
UAH
Номер:
4d33323f74094e1c8e2d2639e7f9fcf5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-10-005514-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 56-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 56-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 073.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості
Примітки:
на період з квітня 2023 року по грудень 2023 року
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.03.2023 16:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості»
Кількість
45000 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума132 073.20 UAH