-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-011285-a
Послуги зі спостереження будівель та приміщень технічними засобами на період з квітня 2023 року по грудень 2023 року
Завершена
132 073.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.37 UAH
Номер:
f7e85e60c6b3476986227c2c655e8caf
Внутрішній номер закупівлі:
17210432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-011285-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 56-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Хоменко +380502857783 zocz_khomenko@ukr.net https://zap.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
132 073.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 20:17 - 16.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 20:17 - 19.03.2023 11:00
Період кваліфікації:
19.03.2023 11:03 - 22.03.2023 12:28
Період завантаження договору:
28.03.2023 00:00 - 07.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 073.20 Послуги зі спостереження будівель та приміщень Запорізького обласного центру зайнятості