-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ (ДК 021:2015 код 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-008101-a
Завершена
499 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2023 14:52 - 15.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим