-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ (ДК 021:2015 код 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-008101-a
Завершена
499 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
Номер:
af71a753682f488d9088da9bd417e922
Внутрішній номер закупівлі:
17207247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-008101-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потерлевич Наталія Олександрівна 380332742488 krv_03@vl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 14:52 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 14:52 - 18.03.2023 00:00
Аукціон:
18.03.2023 00:02 - 18.03.2023 00:02
Період кваліфікації:
18.03.2023 00:02 - 22.03.2023 11:35
Період завантаження договору:
28.03.2023 00:00 - 07.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 800.00 БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ (ДК 021:2015 код 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)