-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ (ДК 021:2015 код 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Оголошено тендер
499 800.00
UAH
Номер:
1f00bbf5420740d0bda8965c8e9c2135
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-10-004143-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Контактна особа:
Потерлевич Наталія Олександрівна 380332742488 krv_03@vl.npu.gov.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
499 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ
(ДК 021:2015 код 30120000-6 - Фотокопіювальне
та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" та Особливостей здійснення публічних закупівель товаріт, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178".
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.03.2023 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Сума499 800.00 UAH