-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-005117-a
У рамках реалізації проекту «EFIGE – транскордонний комплекс. Поєднання культурної спадщини в Придунав’ї» eMS 2SOFT/2.1/64, який фінансується Європейським Союзом у межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Завершена
77 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 770.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2023 12:29 - 17.03.2023 00:00
Відповідь надана
Аналогічний досвід.
Номер:
235a955ac5074b49a28966bd29bf5664
Дата опублікування:
13.03.2023 15:27
Опис:
Відповідно до пункту 1.2 Додатку 4 до тендерної документації аналогічним предметом закупівлі даного оголошення є (ДК 021:2015: 79420000-4 – Управлінські послуги). Тоді як закупівля проводиться відповідно до коду ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів.
Просимо внести зміни до тендерної документації та зазначити аналогічний договір, який відповідатиме характеру послуг, що будуть надаватися або код ДК, який зазначений у оголошені.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Враховуючи дуже стислі терміни для проведення даної закупівлі з організації фінальної конференції 28.03.2023, а також те, що у разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель, а договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через п’ять днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, інформацію щодо аналогічного договору при поданні тендерної пропозиції слід вказувати повністю виконаний договір з аналогічним предметом закупівлі даного оголошення, а саме код ДК 021:2015: 79950000-8 - Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів.
Дата відповіді:
14.03.2023 09:06