-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-005117-a
У рамках реалізації проекту «EFIGE – транскордонний комплекс. Поєднання культурної спадщини в Придунав’ї» eMS 2SOFT/2.1/64, який фінансується Європейським Союзом у межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Завершена
77 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 770.00 UAH
Номер:
9972ef14507345cebe5211ca2076f325
Внутрішній номер закупівлі:
17204270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-005117-a
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Суворова,62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аліна Гончарова +380980391718, +380484122140 izmailbuhg@gmail.com http://izmail-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
77 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 12:29 - 17.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 12:29 - 20.03.2023 08:15
Період кваліфікації:
20.03.2023 08:15 - 20.03.2023 12:16
Період завантаження договору:
26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 000.00 Послуги з організації фінальної конференції