• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації фінальної конференції

Оголошено тендер

77 000.00 UAH
Номер: 9143d6558ddd4090988d80372a43d60a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-07-001687-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 77 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації фінальної конференції
Примітки: В рамках реалізації проекту «EFIGE – транскордонний комплекс. Поєднання культурної спадщини в Придунав’ї» eMS 2SOFT/2.1/64, який фінансується Європейським Союзом у межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.03.2023 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу
Сума77 000.00 UAH