-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-014_Послуги з технічного переоснащення вузлів обліку газу_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-000848-a
Завершена
2 880 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 803.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 803.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2023 09:36 - 17.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим