-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-014_Послуги з технічного переоснащення вузлів обліку газу_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-000848-a
Завершена
2 880 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 803.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 803.00 UAH
Номер:
124ab4d4c5374565b723263ee22178fa
Внутрішній номер закупівлі:
17199994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-000848-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 880 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 09:36 - 17.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 09:36 - 20.03.2023 15:00
Період кваліфікації:
20.03.2023 15:01 - 28.03.2023 10:55
Період завантаження договору:
03.04.2023 00:00 - 13.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 880 300.00 Послуги з технічного переоснащення вузлів обліку газу_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів