• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного переоснащення вузлів обліку газу

Оголошено тендер

2 880 300.00 UAH
Номер: 7ab6f0a09a844b818ec9c93f4453d8e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-08-000484-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Очікувана вартість: 2 880 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного переоснащення вузлів обліку газу
Примітки: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 08.03.2023 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 880 300.00 UAH