-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна в/г (ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
Тендер Prozorro UA-2023-03-08-006367-a
Завершена
45 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 225.00 UAH
Період уточнення:
08.03.2023 15:03 - 15.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим