• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хліб з пшеничного борошна в/г (ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)

Завершена

45 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 225.00 UAH
Номер: 4b95668b021e42d2a34fc2c778e97944
Внутрішній номер закупівлі: 17185903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-08-006367-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
Контактна особа: Олександр Власов +380962923035 okil-96@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.03.2023 15:03 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.03.2023 15:03 - 18.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.03.2023 00:00 - 20.03.2023 16:29
Період завантаження договору: 26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 000.00 Хліб з пшеничного борошна в/г (ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)