-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна в/г (ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
Оголошено тендер
45 000.00
UAH
Номер:
e13e1dc595df4fd18c6173a9b6c1afab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-08-002057-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, будинок 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, будинок 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб з пшеничного борошна в/г (ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.03.2023 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума45 000.00 UAH