-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Тендер Prozorro UA-2023-03-06-005280-a
Завершена
143 722.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 718.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 718.61 UAH
Період уточнення:
06.03.2023 12:42 - 11.03.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
ea60db92bcb84bb7b0bce081f9511a4d
Дата опублікування:
06.03.2023 13:45
Опис:
Добрий день!
Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка, щодо позиції 1) Підгузки для дорослих Seni classic (виробник Seni) розмір XL (4) 130-170 см, 6 капель, упаковка по 30 шт. - вказана кількість 360 штук (122 упаковок), але якщо 360 штук поділити на 30 штук в упаковці, то це буде 12 упаковок, а не 122 упаковки. Яка кількість штук чи упаковок Вам потрібно по даній позиції?
Відповідь:
Шановні учасники! До тендерної документації буде внесено уточнюючі зміни.
Дата відповіді:
06.03.2023 15:24