-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Тендер Prozorro UA-2023-03-06-005280-a
Завершена
143 722.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 718.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 718.61 UAH
Номер:
e3238cfecd844183a2bf32fb45b513c7
Внутрішній номер закупівлі:
17159706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-06-005280-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818946
-
Адреса:
42322, Україна, Сумська область, Сумський район, село Миколаївка, вул. Пролетарська, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Федорович Брень +380505379211 azpsm.nikolaevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 722.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2023 12:42 - 11.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2023 12:42 - 14.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
14.03.2023 10:01 - 16.03.2023 14:41
Період завантаження договору:
22.03.2023 00:00 - 01.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 722.80 Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)