-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Оголошено тендер
143 722.80
UAH
Номер:
eff5b3f112d74a55820f82462cf9e80f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-06-001687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818946
-
Адреса:
42322, Україна, Сумська область, Сумський район, село Миколаївка, вул. Пролетарська, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818946
-
Адреса:
42322, Україна, Сумська область, Сумський район, село Миколаївка, вул. Пролетарська, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
143 722.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
06.03.2023 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 722.80 UAH