-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ((Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці);Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети); Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла); Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-008422-a
Завершена
707 395.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 536.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 536.98 UAH
Період уточнення:
03.03.2023 14:43 - 08.03.2023 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
c8bc07b1ec974e0b9354fc6af6f02840
Дата опублікування:
04.03.2023 07:25
Опис:
Добрий день. Шановний замовник, ви підкріпили технічну документацію до іншого тендера. Надайте, будь ласка, актуальні вимоги.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Уточніть будь ласка питання, що конкретно з іншого тендера?
Дата відповіді:
06.03.2023 09:44