-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ((Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці);Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети); Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла); Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-008422-a
Завершена
707 395.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 536.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 536.98 UAH
Номер:
eee4d73589334384b8b37fcdb51f4685
Внутрішній номер закупівлі:
17150134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-008422-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, м. Одеса, Вул. Академіка Філатова, 15 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Заєць +380487794684 ludaumz@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
707 395.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 14:43 - 08.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 14:43 - 11.03.2023 14:35
Період кваліфікації:
11.03.2023 14:36 - 15.03.2023 15:06
Період завантаження договору:
21.03.2023 00:00 - 31.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴707 395.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ((Стілець дитячий у фронт офіс (39112000-0 - Стільці);Стілець офісний (39112000-0 - Стільці); Табурет 400х400х450 у фронт офіс (39113500-2 - Табурети); Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс (39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столика (39113100-8 - М’які крісла); Крісло офісне .(39113000-7 - Сидіння та стільці різні); Диван у фронт офіс (39113200-9 - Дивани-канапе)